website stats نرم افزار کامپیوتر

مود اندروید هک کرک بازی و برنامه اندروید دانلود بازی مود هک | Mapk.ir

نرم افزار کامپیوتر

جوین شو! دانلود کن!

دانلود رایگان ربات کلش Clashbot VIP version v7.15.1 به همراه آموزش نصب

how to install and config ClashBot:
1. First of all, You should download and install the latest version of BlueStacks.
2. Then, install .Net Framework 4.5.2.
3. Run Clashbot.exe as administrator (for this, click on it and select Run As Administrator), this can cause bluestacks runs automaticly. But as we said you should have installed bluestacks before.
4. Create an account in boostbot.org and connect to the application via this account. (there’s no need to create account in cracked version)
5. If it’s the first time you run this application, it will resize the screen of bluestacks, we advise you to restart your system to apply screen size changes. If size change doesn’t work, robot will not work too, and it will stuck in authentication level.
6. Set your custom settings and now you can start the robot.

How to config Clashbot VIP version:
1. First download and install VCredit 2013.
2. Run Clashbot.exe.
3. Connect with your own account and enjoy it.
(while starting 7.9.0 cracked version , if you encountered the error “Error You have selected ‘build’ but not created a troop-set yet! Go to the build tab” you should download 7.9.0 free version and only replace with cracked ClashBot.exe and run the robot.)

ادامه مطلب
بازديد : 782 تاريخ : دوشنبه 31 خرداد 1395 زمان : 9:16 نويسنده : مدیر نظرات ()
جوین شو! دانلود کن!

دانلود Clashbot نسخه ویژه از RevDl هک بازی Clash of Clans.

نحوه نصب و پیکربندی ClashBot:
1. اول از همه، شما باید دانلود و نصب آخرین نسخه از بلواستکس.
2. سپس، نصب دات نت فریم ورک 4.5.2.
3. اجرای Clashbot.exe به عنوان مدیر (برای این کار، بر روی آن کلیک کنید و Run As Administrator را انتخاب کنید)، این می تواند بلواستکس باعث اجرا می شود از automaticly. اما همانطور که ما گفت: شما باید قبل از بلواستکس نصب شده است.
4. ایجاد یک حساب کاربری در boostbot.org و اتصال به نرم افزار از طریق این حساب. (بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری در نسخه ترک خورده وجود دارد)
5. اگر اولین بار اجرا می کنید این نرم افزار آن را، آن را به روی صفحه نمایش از بلواستکس تغییر اندازه، ما به شما توصیه به راه اندازی مجدد سیستم خود را به اعمال تغییرات اندازه صفحه نمایش. اگر تغییر اندازه کار نمی کند، ربات کار خواهد کرد بیش از حد، و آن را در سطح احراز هویت گیر کرده است.
6. تنظیم تنظیمات خود را سفارشی و در حال حاضر شما می توانید ربات شروع می شود.

چگونه به پیکربندی Clashbot نسخه VIP:
1. دانلود و نصب نخست VCredit 2013.
2. اجرای Clashbot.exe.
3. با حساب کاربری خود را و لذت بردن از آن است.
(در حالی که شروع 7.9.0 ترک خورده نسخه، اگر شما خطا مواجه می شوند "خطا شما 'ساخت' را انتخاب کرده اید اما ایجاد یک سرباز مجموعه هنوز! برو به تب ساخت" شما باید 7.9.0 دانلود نسخه رایگان و تنها با ترک خورده جایگزین ClashBot.exe و اجرای ربات.)

همه توانایی های نسخه حق بیمه در نسخه VIP فعال هستند (تصویر 1)

نکات مهم:
1. ClashBot ربات تست شده و تعداد زیادی از کاربران در سراسر جهان با استفاده از آن.
2. این نرم افزار دارای دو نسخه: رایگان و پرداخت می شود، که نسخه پرداخت ماهانه 10 دلار است. ما هر دو نسخه را برای شما آماده.
3. به طور معمول، شما بسیاری از سوالات در مورد نرم افزار و گزینه های آن است. متاسفانه ما نمی متخصص در زمینه برخورد بازی قبیله و ما با این نرم افزار و گزینه های آن آشنا نیست، بنابراین شما باید انتظار می رود نیست تیم مدیریت برای پاسخ به سوالات خود را. ما فقط اعلام نظرات و سوالات را به کاربران دیگر خود را به آنها پاسخ دهند.
4. در برخی موارد، سرور برخورد متوجه خواهید شد که شما با استفاده از ربات اگر شما سرعت ربات و جلوگیری از حساب شما. ما مسئول هر حساب مسدود بنابراین از آن استفاده کنید در خود نیست!

پیکربندی نرم افزار به حمله و آوردن حداکثر منابع در نسخه رایگان 7.9.0 (تصویر 2)

پیکربندی نرم افزار به حمله و آوردن حداکثر منابع (تصویر 3)

 

 • Download VIP Premium Apk v7.14.4.2154
 • Download Free Apk v7.9.0.1665
 • Download Microsoft .Net Framework v4.5.2
 • Current Version :7.14.4.2154
 • File Size :10 MB | 3 MB | 68 MB

 

ادامه مطلب
بازديد : 1283 تاريخ : پنجشنبه 13 خرداد 1395 زمان : 11:55 نويسنده : مدیر نظرات ()
جوین شو! دانلود کن!

دانلود آخرین ورژن MyBot – ربات بازی کلش آو کلنز اندروید

پشتیبانی کامل از ویندوز ۱۰ – Clash game bot سابق

سازگار با آپدیت جدید کلش

بازی کلش آو کلنز مدتهاست که در میان کاربران اندروید محبوبیت بسیاری پیدا کرده است، آمار دانلود این بازی در گوگل پلی و همچنین اندروید سیتی (بیش از ۱ میلیون دانلود) حکایت از این محبوبیت دارد. خیلی از بازیکنان که به کار یا تحصیل اشتغال دارند مایلند کسی به جایشان بازی کرده و دهکده شان را ارتقا دهد و این امر آرزویی بیش نبود تا اینکه ربات کلش طراحی شد و خواسته ی بیشتر بازیکنان بازی کلش آف کلنز برآورده گشت. برای اینکه بیشتر راجع به این ربات بدانید با و طرز کارش آشنا شوید در ادامه ی آموزش همراه ما باشید…

دانلود MyBot 6.1  ربات کلش آو کلنز جدید کامپیوتر + آموزش نصب + مود

 

 

:: ربات کلش چیست ؟

همانطور که میدانید پیشرفت در بازی کلش آو کلنز نیازمند این است که شما همواره آنلاین باشید و افزایش لولتان بسته به حضور دایمی شما در بازیست به همین خاطر و برای صرفه جویی در وقت ، رباتی طراحی شده است که میتواند بجای شما بازی کند، برایتان منابع جمع آوری کند.

 

:: نرم افزارهای مورد نیاز برای نصب ربات کلش :

برای نصب این ربات بر روی سیستم ویندوز نیاز به نصب یک سری نرم افزار است ، مانند : بلو استکس ، فریم ورک ، ویژوال مایکروسافت .

 •    Bluestacks-Online Installer
 •    NET.Framework
 •    VCredist 2010           

.

برای اجرای بازیهای اندروید برروی ویندوز به برنامه ی بلواستکس نیاز است، این برنامه از یک سری الگوریتم برای تبدیل عکس به متن استفاده میکند و پس از تعیین کردن محل تون هال ، کلن کستل و محل سایر عناصر بازی اقدام به حمله کردن و بازی به جای شما میکند و از این طریق در زمان شما صرفه جویی خواهد شد.

پس از نصب نرم افزارهای مورد نیاز باید وارد شبیه ساز اندروید شده و محل عناصر بازی را برای اولین بار تعیین کنید، همچنین باید سایر گزینه های مربوط به اتک زدن و ساخت نیروها و اینکه چندبار حمله شود و نوع حمله چگونه باشد و نیروهای ساخته شده برای اتک چه باشند را تعیین کنید.

قابل ذکر است که نسخه های این ربات در دو نوع نسخه ی رایگان و پریمیوم عرضه شده اند که نسخه ی پریمیوم دارای قابلیتهای بیشتری میباشد، از جمله اینکه میتوان امکان جستجوی پیشرفته را فعال کرد یا حتی تعیین کرد که ربات فقط به جای شما در کلن دونیت کند و نسخه ی ارائه شده توسط اندروید سیتی نیز پریمیوم است که در برخی سایتها با قیمتهای مختلف به فروش میرسد.

.

دانلود MyBot 6.1  ربات کلش آو کلنز جدید کامپیوتر + آموزش نصب + مود

.

:: برخی از قابلیت های ربات کلش :

 •  امکان اتک زدن و غارت قبیله های دیگر بطوریکه شما تعیین میکنید که هنگام حمله نیروها به چه طریق در زمین حریف پخش شوند.اینکه آیا نیروها بصورت دسته ای از یک جهت وارد زمین شوند و یا از چند جهت حمله کنند و یا اینکه در زمین حریف پخش شوند.
 • امکان دونیت کردن در کلن ، این ویژگی که در نسخه های پولی فعال است فقط به درخواست کمک دوستان در کلن رسیدگی میکند و اینکار باعث بالا رفتن لول شما میشود.
 • امکان ساخت نیروهای جنگی : تعیین کنید که آیا نیروهای حمله هوایی مانند بالون ساخته شوند یا نیروهای زمینی مانند آرچرو جاینت.
 • توانایی ضد حمله، بصورت بیدار باش عمل میکند و هنگامی که آنلاین باشید امکان غارت زمین شما وجود ندارد ، بنابراین نگرانی بابت از دست دادن منابعی که اندوخته اید نخواهید داشت.
 • ارتقا دادن : تعیین میکنید که ربات به ارتقای وسایل دفاعی ، دیوارها و … بپردازد، و پس از بدست آوردن مقدار منابع مورد نیاز بطور خودکار آنها را ارتقا خواهد داد.
 • جستجو در میان حریفان و یافتن زمینهای متروکه : حریفانی که بتازگی آنلاین نبوده اند و منابع نسبتا خوبی دارند را یافته و غارت میکند.
 • استفاده از بربر کینگ و آرچر کویین هنگام حمله : حتی میتوانید تعیین کنید که از خاصیت نامریی شدن آنها هنگام حمله استفاده کند.
 •  ربات کلش  برخلاف هک های موجود ، دارای خاصیت آنتی بن هستند و تاکنون گزارشی راجع به بن شدن اکانت داده نشده است. ولی لازم است هرچند بار یکبار بازیکن آنلاین شده و اتک بزند تا مشکلات احتمالی بوجود نیاید.

 

::برخی از مزیتهای ربات کلش نسبت به ایکس مود :

 •  نصب ایکس مود تنها بر روی گوشیهای روت شده امکان پذیر است ولی برای نصب ربات کلش نیازی به روت کردن نیست و تنها نصب بلو استکس کافی است.
 • هنگام کار با ایکس مود نیاز است که بازیکن حضور داشته باشد ولی ربات کلش پس از تنظیم برخی موارد ، نیازی به کاربر ندارد.
 • ایکس مود تنها برای جستجو کردن منابع بالا و محک زدن سایرین بکار میرود و کاربردش اکثرا در وارها و برای یافتن تله های حریف می باشد در حالیکه ربات پس از جستجوی مپهای متروکه و دارای منابع اتوماتیک وار به آنها حمله کرده و منابعتان را بیشتر میکند.

 

:: نکات لازم برای راه اندازی و نصب ربات کلش:

-دانلود و نصب آخرین نسخه ی بلواستکس

-دانلود و نصب آخرین نسخه ی نت فریم ورک (دانلود از سایت سازنده)

-دانلود و نصب آخرین نسخه ی VCredist 2010 (دانلود)

-برای تنظیم رزولوشن برنامه با سیستم ،یکبار آن را ریستارت نمایید.

 

:: لازم به ذکر است که این ربات میتواند بر روی شبیه سازهای میمو و نوکس اپ پلیر نیز اجرا شود.

 • دانلود شبیه ساز نوکس اپ پلیر
 • دانلود شبیه ساز Memu

 

همچنین نسخه مود شده دارای قابلیت های بیشتری نسبت به نسخه اصلی است که لینک دانلود نسخه مود شده را نیز در ادامه برای شما آورده ایم.

 

 • حجم: 12 | 13.31 مگابایت

 

ادامه مطلب
بازديد : 735 تاريخ : پنجشنبه 13 خرداد 1395 زمان : 11:25 نويسنده : مدیر نظرات ()
جوین شو! دانلود کن!

دانلود آخرین نسخه مسنجر تلگرام برای کامپیوتر Telegram Desktop PC

+ همیشه آخرین نسخه تلگرام کامپیوتر از این صفحه قابل دانلود است +

برای استفاده از مسنجر تلگرام در رایانه شخصی خود دو راه ساده وجود دارد:

1. استفاده از نسخه تحت وب تلگرام. برای این منظور کافیست وارد سایت web.telegram.org شده و با وارد کردن شماره تلفن خود از تلگرام استفاده کنید.

2. دانلود و استفاده از برنامه ویندوزی تلگرام که میتوانید در ادامه مطلب آخرین نسخه ویندوز تلگرام را رایگان دانلود کنید.

برای دانلود نسخه ویندوز تلگرام به ادامه مطلب بروید ...

ادامه مطلب
بازديد : 636 تاريخ : یکشنبه 08 آذر 1394 زمان : 14:2 نويسنده : مدیر نظرات ()
درباره سايت
مود اندرويد هک کرک بازي و برنامه اندرويد دانلود بازي مود هک | Mapk.ir
در «ام ای پی کی» میتونید بهترین های اندروید رو به راحتی دانلود کنید و از اندرویدتون لذت ببرید ... آدرس همیشگی ما: Mapk.ir